slider image
Kalitemiz ve Hizmetlerimizle En İyiyi Sunmaktayız

Sayısız tarihi ile dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan İzmir'de bulunan MARLIGHT BOUTIQUE HOTEL, tatil yada iş amaçlı seyahat eden konuklarına 5 yıldızlı otel kalitesinde hizmet sunar. Çağdaş ve modern dizaynlı odalarıyla ve servis kalitesi ile kişiye özel hizmet anlayışı sağlamaktadır. Merkezi bir konuma sahip olan otelimiz, iş ve alışveriş merkezlerine, İzmir Enternasyonel Fuar alanına yürüme mesafesindedir. İzmir Ticaret odasına, İzmir Sanayi Odasına, Borsaya, Limana, Konak'a, Müzelere ve Antik Agora'ya 10 dakika yürüme mesafesinde olup,  havaalanına ise 20 dakika uzaklıktadır. Havaalanına yeni metro hattı ile daha kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır.

 


Hizmetler
Kahvaltı / Aksam Yemegi

Marlight Boutique Otel sizlere usta aşçıların ellerinden zengin lezzet seçenekleri sunar.

Sabahın Keyfini En İyi Şekilde Yaşayın

Geleneksel Türk Kahvaltısına uygun olarak hazırlanmış zengin açık büfe kahvaltı servisimiz 07:00 - 10:30 saatleri arasındadır.
(Otel konaklamalarına kahvaltı dahildir.)


Türk ve dünya mutfaklarının en lezzetli tatlarının usta aşçılar tarafından hazırlandığı  Marlight Otel restoranlarında lezzet her zaman sizinle

Yorgun bir günün ardından Marlight Boutique Otel akşam yemeklerini; titiz, zengin sunumlarıyla tam bir ziyafete dönüştürüyor.

Sağlık & Spa

Marlight Butik Otel,  Sudan Gelen Sağlık ve Güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel bir mekandır.

Günlük hayatın stres ve yorgunluğunu atıp, fiziksel ve ruhsal rahatlamanın keyfini çıkartacaksınız.
SPA Merkezi’mizde profosyonel bir ekiple birlikte sizleri bekleyen eşsiz hizmetler arasında;

Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, Fitness Salonu, Özel Yüz ve Vücut Kozmetik Bakım Uygulamaları; Geleneksel Kese-Köpük Masajı, Sultan Masajı, İsveç Masajı, Aromaterapi, Ayurveda, Bali-Thai Masajları, Refleksoloji, Şiatsu  gibi uygulamalar yer almaktadır.

Toplantı Salonu

Keyifli Toplantılar İçin

Büyülü atmosferde çağdaş otelcilik anlayışı ile günümüzün gereksinimlerine uygun en modern teknoloji ve donanımlarla her türlü organizasyonun yapılabileceği toplantı ve konferans salonlarımızda tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla bulacağınız;
Biri 65, diğeri 100 kişilik olmak üzere iki adet Toplantı Salonumuz bulunmaktadır. 

İş dünyasına farklı bir soluk getiren Marlight  Boutique Otel, küçük çaptaki kutlamalardan konferans ve önemli toplantılara kadar her türlü etkinliğe uygun  mekânlar yaratıyor.


Tüm salonlarımızda;ses ve ışık sistemi,havalandırma sistemi,telefon, bilgisayar – internet bağlantısı,müzik yayını,fotokopi,flip chart ve diğer toplantı olanakları sunulmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı,kusursuz yiyecek – içecek servisi ile tüm toplantı salonlarımız hizmetinizdedir.